Czujesz się samotny w biznesie? Chcesz skonsultować swoje wyzwania z innymi przedsiębiorcami i managerami? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności, zebrać inspiracje i posłuchać o doświadczeniach innych, którzy są na tej samej drodze?

Weź udział w Mastermind – cyklu 6 spotkań z innymi przedsiębiorcami i managerami prowadzonym przez Magdalenę Kamińską – konsultantkę biznesową z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami popartymi rekomendacjami, współpracującą na stałe z Coraz Lepszą Firmą, prekursorkę amerykańskiej metody Pozytywna Dyscyplina w Biznesie – Empowering People in the Workplace – The Positive Discipline Way i jedyną trenerkę tej metody w Polsce. Jako konsultantka wspierała między innymi takie firmy jak: PKO BP SA, Kongsberg Automotive, czy Unext sp. z o.o. oraz dziesiątki przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy.

Pracujemy nad konkretnymi problemami i zagadnieniami zgłaszanymi przez uczestników grupy. Z każdego spotkania wyjdziesz z pomysłami, nowymi narzędziami, inspiracjami od innych przedsiębiorców i wiedzą na temat ich doświadczeń oraz wskazówkami dotyczącymi konkretnych materiałów poszerzających Twoją wiedzę, takimi jak książki, czy podcasty.

Co to jest Mastermind?

To cykl spotkań moderowanych przez doświadczonego konsultanta biznesowego. 

To spotkania, które nie mają ściśle narzuconego programu, a ich przebieg jest uzależniony od potrzeb grupy. Na każdym spotkaniu wybierzemy do 3 zagadnień zgłaszanych przez uczestników i dogłębnie je omówimy.  Będą to wyzwania z którymi mierzą się przedsiębiorcy – mogą dotyczyć zarządzania ludźmi, motywacji pracowników, przekazywania feedbacku, zwiększenia sprzedaży, budowania marki firmy, wyboru klienta docelowego, sposobów na zwiększenie przychodów lub optymalizację kosztów, układania strategii marketingowej oraz wiele więcej!

 

Dla kogo są grupy Mastermind?

Mastermind dla osób, które zarządzają ludźmi
Podczas tych spotkań będziemy rozmawiać o wyzwaniach związanych z zarządzaniem ludźmi. To grupa dedykowana managerom oraz przedsiębiorcom, którzy zatrudniają przynajmniej jedna osobę. 

Mastermind dla solo przedsiębiorców
To grupa dedykowana osobom, którzy nie zatrudniają, a ich wyzwania skupione są wokół sprzedaży, organizacji lub szukają dróg rozwoju dla swojej firmy. 

Kto moderuje spotkania?

Magdalena Kamińska, konsultantka biznesowa z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami popartymi rekomendacjami, współpracująca na stałe z Coraz Lepszą Firmą, prekursorka amerykańskiej metody Pozytywna Dyscyplina w Biznesie – Empowering People in the Workplace – The Positive Discipline Way i jedyna trenerka tej metody w Polsce. Jako konsultantka wspierała między innymi takie firmy jak: PKO BP SA, Kongsberg Automotive, czy Unext sp. z o.o. oraz dziesiątki przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy.

Terminarz spotkań

Grupa dla managerów i przedsiebiorców zarządzających ludźmi (1):

Spotkania będą odbywać się we wtorki. Zaczynamy 2 lipca w godzinach 17:00-19:00 na platformie Zoom. 

Terminy spotkań mastermind: 2 lipca, 16 lipca, 30 lipca, 13 sierpnia, 10 września, 24 września 2024.

Grupa dla solo przedsiębiorców (2): 

Spotkania będą odbywać się we wtorki. Zaczynamy 9 lipca w godzinach 17:00-19:00 na platformie Zoom. 

Terminy spotkań mastermind: 9 lipca, 23 lipca, 06 sierpnia, 03 września, 17 września, 01 października 2024.

 

Inwestycja w Mastermind

1845,00 

1845,00 

Masz dodatkowe pytania?

Napisz na kontakt@pozytywnadyscyplinawbiznesie.com lub zadzwoń +48 606 480 822

Podane ceny to ceny brutto (1500 zł netto). Podana cena jest ceną najniższą z ostatnich 30 dni.

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy wystawiacie fakturę vat?

Tak, oczywiście. Wartość inwestycji Mastermind to 1500 zł netto.

Co jeśli nie mogę wziąć udziału we wszystkich spotkaniach? Mam zaplanowany urlop/ wyjazd rodzinny.

Nie ma problemu. Każde spotkanie będzie dotyczyło innego tematu, a wszystkie spotkania będą nagrywane i udostępnione nieobecnym uczestnikom. 

Czy na każdym spotkaniu będziemy omawiać MÓJ problem?

Nie. Grupy będą liczyć od 4 do 8 osób. Na każdym spotkaniu wybierzemy do 3 najciekawszych zagadnień. Z ich omówienia skorzysta każdy. To, że teraz nie mierzysz się z danym problemem, nie znaczy, że nie spotkasz go na swojej drodze w przyszłości. Mastermind polega także na zbieraniu doświadczeń i rozwoju szeroko pojętych umiejętności zarządzania. Już nie musisz uczyć się na własnych błędach! 

Czy będzie możliwość kontynuacji programu po 3 miesiącach?

Tak w zależności od Twoich potrzeb będziesz mógł kontynuować udział w Mastermind lub uczestniczyć w indywidualnym Mentoringu.