Mentoring

W obliczu wyzwań biznesowych, każdy przedsiębiorca szuka rozwiązań, które nie tylko umożliwią mu przetrwanie, ale i zapewnią trwały rozwój. 

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z niską motywacją zespołu, trudnościami w komunikacji, poszukiwaniem nowych ścieżek przychodów czy też wyzwaniem optymalizacji sprzedaży – odpowiedź na te i inne problemy może tkwić w skutecznym wsparciu zewnętrznym, czyli mentoringu. Rozumiejąc złożoność i unikalność każdej sytuacji biznesowej, oferuję mentoring i konsulting biznesowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i celów Twojej firmy.

Dzięki mentoringowi biznesowemu będziesz mógł nie tylko zidentyfikować źródło problemów, ale również opracować i wdrożyć skuteczne strategie ich rozwiązania

Dla kogo jest mentoring biznesowy?

To usługa kierowana do osób które prowadzą swoje firmy oraz do managerów którzy zarządzają zespołami.

Najczęstsze problemy, z którym zmagają się moi klienci, to brak wolności w biznesie.

Zajmują się mnóstwem rzeczy których nie chcą robić, ponieważ nie wiedzą, komu mogą przekazać odpowiedzialność i jak to zrobić. Chcą wiedzieć, jak szybko poprawić wyniki finansowe oraz gdzie szukać źródeł przychodu. Potrzebują wsparcia w marketingu. Mają poczucie, że nie umieją być takim managerem, jakim by chcieli być. Najczęściej wiąże się to z brakiem umiejętności komunikacji („Jestem zbyt miły albo zbyt stanowczy”).

Konsultant

Nazywam się Magdalena Kamińska.
Pracuję jako konsultant biznesowy i specjalizuję się w dostarczaniu kompleksowych usług doradczych dla ścisłego kierownictwa i właścicieli firm. Wspieram przedsiębiorców w budowaniu silnych, zmotywowanych zespołów, efektywnym zarządzaniu zmianą, rozwoju strategicznym oraz optymalizacji procesów sprzedażowych. W tym celu wykorzystuję narzędzia i techniki oparte na metodologii Pozytywnej Dyscypliny w Biznesie.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na moją pomoc?

Zapoznaj się z wynikami mojej pracy między innymi dla firmy Kompas Spedycja (wzrost średniej sprzedaży spedytora o 100% w ciągu pierwszych 6 miesięcy), czy Optimakers (podwojenie przychodów ze sprzedaży w ciągu 3 miesięcy współpracy).

Więcej przykładów znajdziesz w zakładce Case Study. 

Mój główny cel?

Pozwolić Ci skupić się na strategicznych aspektach prowadzenia biznesu, jednocześnie minimalizując czas poświęcany na operacyjne sprawy. Chcę zachęcić Cię do tego, abyś na co dzień pracował nad swoją firmą, a nie w niej.

Jak to osiągam?

Po pierwsze: Moje indywidualne podejście i doświadczenie pozwala mi szybko zrozumieć i zdiagnozować wyzwania Twojej firmy. 

Po drugie: Wspieram Cię w przygotowaniu, a później także we wdrożeniu strategii opartej na najnowszych trendach i sprawdzonych metodach zarządzania. 

Po trzecie: Oferuję wsparcie na każdym etapie, abyś mógł osiągnąć zakładane cele.

Czego możesz spodziewać się od naszej współpracy?

  • strategii biznesowej i planu realizacji celów: razem opracujemy strategię opartą na rzeczywistych potrzebach rynkowych, a następnie skutecznie ją wdrożymy, monitorując postępy i dostosowując działania w razie potrzeby,
  • zarządzania finansami: zapewnię Ci spokój, umożliwiając skuteczne zarządzanie finansami, zadbamy o płynność zmaksymalizujemy zyski od razu, wdrażając proste działania,
  • optymalizacji czasu i zarządzania operacyjnego: zmniejszę czas poświęcany na rutynowe sprawy, umożliwiając Ci skoncentrowanie się na działaniach kluczowych dla rozwoju Twojego biznesu,
  • nazwania, a później świadomego kształtowania kultury organizacyjnej: ustalisz wartości, które będą motywować i napędzać Twoją firmę i opracujesz proces rekrutacji, w którym zaprosisz do współpracy ludzi najlepiej dopasowanych do Twojej organizacji,
  • rozwinięcia Twoich umiejętności przywódczych: będziesz zarządzał efektywnie i współpracował, ponieważ dowiesz się: jak wykorzystywać mocne strony pracowników, jak ich motywować i zmniejszać ich poziom stresu, jak wyraźnie określać  oczekiwania i skutecznie je egzekwować, jak wdrażać zasady pozytywnej dyscypliny w biznesie, by stać się szefem skutecznym, stanowczym i uprzejmym jednocześnie.

„Wyobraź sobie, że chcesz schudnąć. Postawienie sobie tego celu to pierwszy krok, ale aby go osiągnąć, niezbędna jest zmiana codziennych i cotygodniowych nawyków. Cele bez wspierających ich nawyków pozostają jedynie pobożnymi życzeniami, podobnie jak bezcelowe nawyki, które nie prowadzą do żadnego konkretnego rezultatu”.

– Scaling Up. Dlaczego niektóre firmy odnoszą sukces, a inne nie – Verne Harnish

Najskuteczniejsi liderzy biznesu posiadają jasno sprecyzowaną wizję oraz dyscyplinę – nawyki, które pozwalają im urzeczywistniać tę wizję. Współpraca ze mną obejmuje także wypracowanie zestawu praktyk managerskich, które będą wspierać Cię w realizacji Twoich najważniejszych celów biznesowych.

Gotowy na transformację swojego biznesu?
Skontaktuj się ze mną już dziś!

Pierwsze duże efekty pracy zauważysz już w 3 miesiącu współpracy i jest to minimalny rekomendowany czas współpracy.

Współpraca

Stała współpraca obejmująca 3 miesiące

łącznie 12 spotkań: 4 konsultacje (60 minut) w miesiącu

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie poszukują gruntownej przebudowy swojego biznesu, ale konkretnych wskazówek i szybkich rozwiązań. W ramach współpracy zapewniam ułożenie harmonogramu spotkań z pracownikami, opanowanie kluczowych elementów warsztatu managerskiego, konstruktywny feedback, strategię rozwoju oraz analizę obecnej sytuacji w Twoim biznesie. Z naszych spotkań wynikają konkretne rekomendacje, przygotowanie procesu rekrutacji, opracowanie procesu sprzedaży oraz opanowanie sztuki zarządzania. Wybierz ten produkt, jeśli chcesz efektywnie przegadać wizję swojej firmy i otrzymać konkretne rekomendacje do działania.

4900 zł netto

Stała współpraca obejmująca 6 miesięcy

łącznie 24 spotkań: 4 konsultacje (60 minut) w miesiącu

To oferta skierowana do klientów poszukujących kompleksowego podejścia i przeglądu wszystkich aspektów funkcjonowania firmy. W ramach współpracy przygotowujemy wizję rozwoju firmy, opracowujemy strategię oraz etapy jej wdrożenia, które przekładamy na działania operacyjne zarówno dla szefa, jak i zespołu. Ułożymy procesy w obszarze sprzedaży, marketingu, rekrutacji i rozwoju pracowników, analizując ofertę produktów i przygotowując procedury oraz standardy. Po każdym spotkaniu otrzymasz „pracę domową”, aby wszystko było wdrażane i przekładało się na błyskawiczne efekty biznesowe.

8500 zł netto
(możliwa płatność w trzech ratach)

Pojedyncza konsultacja mentoringowa

Konkretny problem -> konkretne narzędzia

To skuteczne rozwiązanie dla specyficznych, jednorazowych problemów. Przed spotkaniem otrzymujesz pytania diagnostyczne, które pomagają nam przygotować się do naszego spotkania. W trakcie konsultacji dostarczamy konkretne narzędzia, rekomendacje książek, metody oraz checklisty. Po spotkaniu otrzymasz rekomendacje do wdrożenia oraz brief pomagający w zrozumieniu i aplikacji omówionych rozwiązań. Ta opcja jest idealna dla rozwiązania konkretnych problemów, takich jak trudna rozmowa z pracownikiem, konflikt w zespole, przeglądanie strategii marketingowej czy generowanie pomysłów na zwiększenie przychodów.

Cena pojedynczej konsultacji mentoringowej 500 zł netto

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą nad rozwojem Twojego biznesu?
Wypełnij poniższy formularz.